| Info : | Wat gaan we doen Als je olie, water en verf mengt, krijg je een kleurrijk mengseltje. Door je blad daarin onder te dopen, krijg je een prachtig marmereffect op je papier! In de namiddag geven we onze kleine zwart-gele vriendjes een nieuwe thuis. We bouwen namelijk ons eigen bijenhotel! Krijgt jouw hotel een plaatsje in je tuin?
Dagindeling - 08.00 uur Start vooropvang
- 08.30 uur Alle kinderen welkom!
- 09.30 uur Start workshop
- 10.30 uur Tienuurtje: ieder kind krijgt een lekkere koek of een lekker stuk fruit
- 12.00 uur Middageten: eigen boterhammetjes smullen! Iedereen krijgt van ons een drankje
- Begeleid vrij spelen
- 13.30 uur Start workshop
- 14.30 uur Ieder kind krijgt een lekkere koek of een lekker stuk fruit
- 16.00 uur Einde speelatelier + start na-opvang
- 17.00 uur Betalende na-opvang
- 17.30 uur Sluiting speelplein
Wie zijn wij - De workshops, 1 in de voormiddag en 1 in de namiddag, worden gegeven door creatieve en artistieke docenten.
- 2 à 3 enthousiaste monitoren zorgen voor een leuke voor- en na-opvang, de middagpauze en ondersteuning bij de workshops. Deze monitoren hebben allemaal de nodige ervaring om dit in goede banen te leiden. Vaak beschikken ze ook over een attest animator in het jeugdwerk of volgen ze een studierichting die aansluit bij het begeleiden van groepen (bv. pedagogie, onderwijs, sociaal werk…).
- Het kunstatelier is in samenwerking met de gemeente Essen en wordt georganiseerd door Tatteljee.
|