Info : | Wat gaan we doen In de voormiddag zetten we voor iedereen een schildersezel met een schildersdoek klaar. Als een echte kunstenaar maak je je eigen kunstwerk. Je gaat veel leren over kleur, compositie, diepte, verf en penselen. In de namiddag ontdek je dat je van oud papier weer nieuw papier kan maken. Hoe je dat moet doen, leer je tijdens deze workshop. We zetten alvast de schepramen klaar om van papierpulp nieuw papier op het formaat te scheppen.
Dagindeling - 08.00 uur Start vooropvang
- 08.30 uur Alle kinderen welkom!
- 09.30 uur Start workshop
- 10.30 uur Tienuurtje: ieder kind krijgt een lekkere koek of een lekker stuk fruit
- 12.00 uur Middageten: eigen boterhammetjes smullen! Iedereen krijgt van ons een drankje
- Begeleid vrij spelen
- 13.30 uur Start workshop
- 14.30 uur Ieder kind krijgt een lekkere koek of een lekker stuk fruit
- 16.00 uur Einde speelatelier + start na-opvang
- 17.00 uur Betalende na-opvang
- 17.30 uur Sluiting speelplein
Wie zijn wij - De workshops, 1 in de voormiddag en 1 in de namiddag, worden gegeven door creatieve en artistieke docenten.
- 2 à 3 enthousiaste monitoren zorgen voor een leuke voor- en na-opvang, de middagpauze en ondersteuning bij de workshops. Deze monitoren hebben allemaal de nodige ervaring om dit in goede banen te leiden. Vaak beschikken ze ook over een attest animator in het jeugdwerk of volgen ze een studierichting die aansluit bij het begeleiden van groepen (bv. pedagogie, onderwijs, sociaal werk…).
- De speelatelier is in samenwerking met de gemeente Essen en wordt georganiseerd door Tatteljee.
|