Info : | Wat gaan we doen In de voormiddag leer je toveren met klei. Uit klei kan je enorm veel moois maken, van je eigen kommetje tot een beeldje van je favoriete dier. In de namiddag bak je samen met een kok zelf de lekkerste koekjes. En raad eens wat, ze zijn nog gezond ook. Als extra krijg je ook nog andere lekkere tips mee!
Dagindeling - 08.00 uur Start vooropvang
- 08.30 uur Alle kinderen welkom!
- 09.30 uur Start workshop
- 10.30 uur Tienuurtje: ieder kind krijgt een lekkere koek of een lekker stuk fruit
- 12.00 uur Middageten: eigen boterhammetjes smullen! Iedereen krijgt van ons een drankje
- Begeleid vrij spelen
- 13.30 uur Start workshop
- 14.30 uur Ieder kind krijgt een lekkere koek of een lekker stuk fruit
- 16.00 uur Einde speelatelier + start na-opvang
- 17.00 uur Betalende na-opvang
- 17.30 uur Sluiting speelplein
Wie zijn wij - De workshops, 1 in de voormiddag en 1 in de namiddag, worden gegeven door creatieve en artistieke docenten.
- 2 à 3 enthousiaste monitoren zorgen voor een leuke voor- en na-opvang, de middagpauze en ondersteuning bij de workshops. Deze monitoren hebben allemaal de nodige ervaring om dit in goede banen te leiden. Vaak beschikken ze ook over een attest animator in het jeugdwerk of volgen ze een studierichting die aansluit bij het begeleiden van groepen (bv. pedagogie, onderwijs, sociaal werk…).
- De speelatelier is in samenwerking met de gemeente Essen en wordt georganiseerd door Tatteljee.
|